BEKLEYİNİZ
Matex

Yüksek Topuklu Terlikler

Her yaz birbirinden değişik terlik çeşitleri büyük bir merakla beklenir. Terlikler piyasadaki yerlerini aldığı zaman da hemen çeşitler incelenir ve kişisel zevklere göre modeller satın alınmaya başlanır. Yaz için terlik çeşitleri arasında en çok beklenen modeller içerisinde yüksek topuklu terlikler öne çıkar.

Bu terlik çeşitleri genel olarak özel davetlerde ya da dışarı gezmeye çıkarken çok giyilen ve tercih edilen terlik çeşitleri arasındadır. O yüzden hanımların piyasa üzerinde ilk baktıkları ve satın aldıkları terlikler arasında yüksek topuklu terlik çeşitleri ön planda. Birbirinden değişik modellerin bulunduğu bu terlikler arasında özellikle kenarlarına tasarım yapılmış olan püsküllü süsleri ile bu tür çeşitleri en çok ilgiyi görenler arasındadır. İnce ve zarif bir görünüm sunan bu güzel terlik modeli için bu sezon açık kahverenginin oldukça büyük bir ilgi çektiğiniz de söylemekte fayda var.

Farklı yüksek topuklu terlik modelleri

Bu sezon yüksek topuklu terlikler arasında özellikle bembeyaz ve simsiyah renk seçeneklerinin ayrı bir ilgi gördüğü de söylenebilir. Yüksek topuklu terliklerin önemli yanlarından biri hem şık bir görünüm vermeleri hem de büyük bir rahatlık sunmasıdır.

DÜNYA STANDARTI

Dünya standartlarında terlik üretimi.

%100 MEMNUNİYET

7/24 toptan satışlar için destek.

TAM ZAMANINDA

Siparişleriniz tam zamanında teslim.